Рейтинг: 0 (Количество голосов: 0)

На сьогодні банківськими картками Монобанка користується понад 7 мільйонів українців. Якщо хочете бути в їх числі, завантажуйте мобільний додаток, проходьте реєстрацію та замовляйте отримання картки.

Монобанк пропонує як віртуальні (електронні), так і фізичні пластикові або металеві картки. Можна випустити банківську картку Monobank у гривні, доларі чи євро. Далі про те, як це зробити.

Що потрібно для отримання картки Монобанку?

Monobank з’явився у 2017 році як роздрібний продукт АТ «Універсал банку». Це інтернет-банк, який працює тільки на мобільних пристроях. Клієнтам він подобається, адже пропонує низьку відсоткову ставку за кредит (3,2%), пільговий період тривалістю 62 дні та кешбек на покупки до 20%.

Для отримання картки Монобанку потрібно мати:

  1. стабільний доступ до інтернету;
  2. пристрій з підтримкою операційної системи Android або IOS;
  3. паспорт громадянина України чи закордонний паспорт;
  4. ідентифікаційний номер;
  5. 5 хвилин часу.

Щоб отримати картку Монобанку, завантажте мобільний додаток Monobank на свій пристрій. Покроково пройдіть реєстрацію в додатку, сфотографувавши паспорт та ІПН. Потім виберіть спосіб отримання пластикової картки (з доставкою у відділення «Нової пошти» чи видача у спеціалізованій точці). Карту Монобанку можна оформити навіть якщо ви не маєте стабільного заробітку.

Скільки коштує зробити карту Монобанк?

Далі наведемо вартість випуску картки Монобанку з описом привілеїв:

Звичайна чорна та біла картка передбачає безкоштовний випуск. Додаткова плата можлива при оформленні картки з доставкою «Новою поштою». Також пластикову картку Монобанку можна придбати у магазині за 50 гривень, щоб отримати цю суму на рахунок після реєстрації.

Дитяча чорна чи жовта картка також передбачає безкоштовний випуск. Цей продукт призначений для користувачів віком від 6 до 14 років.

Випуск іменної картки Монобанку коштує 100 гривень. Така банківська картка може знадобитися при бронюванні готелів та оренді автомобілів закордоном.

Платинова картка Монобанку дозволяє отримувати милі за покупки від 1000 гривень, привілеї Mastercard World Elite й VISA Infinite, доступ до бізнес-залів Mastercard й Lounge Key. Окрім плати 500 гривень за випуск доведеться щомісяця сплачувати 300 гривень за обслуговування продукту Platinum.

Iron картка виготовлена зі сплаву сталі та вініру. Її випуск коштує 2000 гривень, ще 750 доведеться сплатити за місяць обслуговування. Картка пропонує консьєрж сервіс, необмежене користування Fast line у зоні відправлення та прибуття та інші бонуси.

Найдешевшим варіантом є миттєва пластикова картка. Вона буває чорною та білою. Біла картка характеризується відсутністю кредитного ліміту. Її можна використовувати для зарахування зарплати чи виплат ФОП. Ці гроші можна зняти без комісії у банкоматі, якщо сума не перевищує 50 000 гривень.

Де можна отримати карту моно?

Картку Монобанку можна отримати вдома при оформленні кур’єрської доставки продукту. Також банк пропонує забрати готову картку в одній зі своїх точок видачі або у відділенні «Нової пошти». Окрім цього наразі можна оформити отримання картки закордоном. Термін та вартість послуги уточнюйте в службі підтримки Монобанку.

Скільки часу робиться карта Монобанк?

Звичайна пластикова картка Монобанку називається миттєвою, оскільки вона готова до використання одразу після створення. Можна не замовляти пластиковий аналог й користуватися тільки віртуальною карткою. Якщо все ж хочете отримати пластикову картку, доведеться почекати на її виготовлення від 3 до 10 днів.

Как получить карту Монобанк с 50-ью гривнами на счету?