Рейтинг: 0 (Количество голосов: 0)

Де отримати гранти на навчання в Чехії. Чехія на рівні держави спонукає учнів з різних держав приїжджати та вчитись у кращих університетах країни.

І вона робить це також і за свій кошт. Допомогу на навчання або повну компенсацію витрачених грошей дуже часто пропонують особисто чеські університети. Звісно необхідно про все дізнаватись заздалегідь в адміністрації ВНЗ.

Організації

Також в Чехії є спеціальні організації, які повністю беруть на себе весь процес навчання і проживання.

Перш за все, ці організації займаються тими студентами, які не можуть самостійно оплатити навчання, наприклад це діти з дитячих будинків.

Також грант на навчання можна отримати, маючи досягнення у навчанні в дисципліні, яка розкриває актуальні проблеми соціуму. Така організація, як Празький навчальний центр дає одноразову фінансову допомогу тим студентам, які добре проявили себе при вивченні чеської мови і готові подавати документи на вступ до чеських ВНЗ.

Є організації, які фінансово допомагають соціально активним абітурієнтам та студентам. В основі практично кожного гранту чи стипендії лежить висока готовність до пізнання нових горизонтів різних дисциплін. Неважливо що це, економіка, культура чи медицина. Якщо людина вивчає чеську мову з натхненням і наполегливістю, пише якусь спеціальну дипломну роботу на актуальну тему сьогодення, намагається розібратись у проблемах нинішнього світу, тоді дуже ймовірно, що вона зможе отримати фінансову допомогу на навчання.

В Чехії навіть іноземним студентам виплачують стипендію за досягнення в учбовому процесі. Одноразово, на якийсь термін навчання чи на весь період – все залежить виключно від студента.
Найпоширеніші гранти в Чехії виплачуються за наукову діяльність. Головне – це представити якийсь корисний продукт, який зацікавить науковців університету. На молодих і креативних спеціалістів зазвичай грошей на жаліють. Отже грант можна отримати безпосередньо від університету, а також від різних соціальних організацій та фондів. Треба їм писати електронні чи фізичні листи зі своїми проектами, досягненнями чи життєвими ситуаціями. Хто стукає, тому і відчиняють.

Чехія дуже ліберальна і вдячна країна, вона завжди шукає молодих талановитих людей, яких можна навчити, щоб вони і далі тільки укріплювали позиції Чехії на міжнародній арені в економіці, медицині, юриспруденції, культурі і науці. Не зволікайте, якщо вам є, що сказати, то пробуйте. Почніть будувати своє майбутнє вже сьогодні.