Рейтинг: 0 (Количество голосов: 0)

Які курси готують до навчання в Чехії. Щоб почати вчитись у виші в Чехії, треба пройти серйозний шлях, який складається з підготовки до іспитів і вивчення чеської мови. Достатній рівень чеської для вступу – це B2. Європейські стандарти кажуть, щоб отримати такий рівень, треба витратити 600-700 годин на навчання.

Чеська мова дуже схожа на українську, тому подолати рівень B2 можна за рік. Після 11 класу є приблизно рік до вступних іспитів. І варто цей час витратити з розумом. Можна знайти підготовчі курси як в Україні, так, звісно, і в Чехії.

Підготовчи та мовні курси

Очевидно, що проходити підготовчі курси в Чехії — це дуже великий шанс стати студентом чеського вишу, а можливо навіть отримати грант на безкоштовне навчання. Весь секрет ховається в оточенні абітурієнта. Приїхавши на підготовчі курси, майбутній студент відразу занурюється в культурне життя чехів.

Перш за все, це мова. Транспорт, реклама, люди в кафе і ресторанах, все навкруги спонукає вчити чеську.

Інше – це підготовка до іспитів, зазвичай курси проводяться на базі університетів. Викладачі ті самі, які викладають і у ВНЗ. Кожен день заняття і лекції, постійне тренування своїх мовних навичок.

Але варто зауважити, що підготовчі курси не безкоштовні. Звичайно є спеціальні програми і фонди, та все ж. При державних навчальних закладах підготовчі курси, як правило, коштують дешевше, ніж в приватних. Але всі бюрократичні питання треба буде вирішувати самостійно. Переклади, нострифікація, страхування, житло і інше.

Є центри, які повністю займаються процесом, починаючи перекладами і нострифікацією, закінчуючи поселенням в гуртожиток вже після зданих іспитів і отримання статусу — студент. Звісно такі послуги коштують дорожче.

І тут кожен обирає свій варіант, в залежності від своїх бажань і фінансових можливостей. Деякі університети пропонують проходити підготовчі курси в режимі онлайн. І як показують події останніх років у світі, цей метод також має право на життя. Взагалі то, кожен обирає свій варіант підготовки. Головне, щоб цей процес приніс тільки позитивні результати.
Отже, є багато варіантів підготовки до іспитів:

  • Заняття офлайн в Україні, з акредитованими викладачами, які постійно підвищують свою кваліфікацію.
  • Заняття онлайн через відео-зв’язок безпосередньо в чеських ВНЗ, які пропонують такий спосіб підготовки.
  • Поїздка в Чехію, щоб отримати, так би мовити, повний пакет задоволення від підготовки і життя в розвиненій європейській країні.